Apyrankė su raide

15.00

Apyrankės gaminamos ant daugiasluoksnės gumelės ir iš juodos spalvos 8mm matinio šungito ir kitų akmenėlių (pagal jūsų pasirinkimą).

TIGRO AKIS – tai sėkmės ir laimės akmuo, pritraukiantis pinigus. Padeda priimti protingus sprendimus vadovaujantis ne emocijomis, o protu. Stiprina įžvalgą, pojūčius, padeda atkreipti dėmesį į detales. Skatina veikti, suteikia praktiškumo, drąsos, pasitikėjimo savimi, fizinių jėgų, entuziazmo, energijos, optimizmo. Stiprina valią.
Zodiako ženklai – Jaučiui, Dvyniams, Liūtui, Ožiaragiui, Skorpionui, Vėžiui, Žuviai bei Mergelei.

AGATAS – Tai stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Globoja esančius toli nuo namų. Agatą puku turėti kelionės metu.
Zodiako ženklai – Jaučiui, Dvyniams, Vandeniui, Mergelei, Ožiaragių, Svarstyklėms, Skorpionui, bet tai labai ,,draugiškas” akmuo, tad puikiai tinka ir kitiems zodiako ženklams.

HEMATITAS – Simbolizuoja ilgaamžiškumą, jėgą, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Padeda įgyvendinti svajones. Pažadina gyvenimo džiaugsmą, skatina ir stiprina valią. Subalansuoja kūno ir dvasios energiją. Didina atsparumą stresui, gydo uždegimus.
Zodiako ženklai – Avinams, Skorpionams ir Vandeniams.

LAVA – surenka negatyvią energiją ir transformuoja ją į gerąją aurą. Labai palanku, kai lava liečiasi prie odos, tuomet ji mus apsaugo ir leidžia energijai laisvai tėkėti mūsų kūnu ir siela. Esant įtampai, lava suteiks mums stabilumo.

Išvalyti