Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Moteriški - Kojos grandinėlės

 • 32%

  Apykojė “Žvaigždė”

  13.00

  Plona grandinėlė ant čiurnos atrodo labai elegantiškai ir papildo kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį. Ši kojos grandinėlė pagaminta iš aukštos kokybės nerudyjančio plieno ir swarovski kristalo. Pasirinkite savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlę, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.

 • 26%

  Apykojė ČAKRA

  14.00

  Septynių Čakrų apykojė pagaminta iš upinių perlų ir aukštos kokybės metalo. Joje dar rasite septynis skirtingus akmenėlius. Šitas derinys pozityviai veikia visas čakras, todėl jos energija yra įvairiapusė, tinkama visiems amžiams ir zodiako ženklams. Apykojoje yra šie akmenys: - Ametistas (Intuicija) - Lazuritas (Energija) - Mėnulio akmui (Priimti save, koks esi) - Jaspis (Optimizmas) - Tigro akis (Atkaklumas) - Kvarcas (Gerovė) - Agatas (Pasitikėjimas) Pasirinkite savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlę, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.

 • Dovanų kuponas

  Dovanų kuponas

  20.00100.00

 • ŽVAIGŽDĖTA kojos grandinėlė

  ŽVAIGŽDĖTA kojos grandinėlė

  19.00

  Plona grandinėlė ant čiurnos atrodo labai elegantiškai ir papildo kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį. Ši kojos grandinėlė pagaminta iš aukštos kokybės metalo. Pasirinkite savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlės, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydį.

 • 26%

  BEGALYBĖ kojos grandinėlė (sidabras/auksas 925)

  14.00

  Plona grandinėlė ant čiurnos atrodo labai elegantiškai ir papildo kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį. Ši kojos grandinėlė pagaminta iš 925 sidabro arba paauksuoto sidabro ir swarovski kristalų. Pasirinkite savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlės, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.

 • 23%

  GYVYBĖS MEDIS apykojė (925)

  20.00

  Smulkus, subtilus ir elegantiškas aksesuaras, kuris pabrėš Jūsų moteriškumą. Apykoja pagaminta iš smulkių(3mm) kriauklių perlų ir 925 sidabro. Pasirinkite savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlės, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.

 • 23%

  PERLIUKAS kojos grandinėlė (aukso/sidabro 925)

  20.00

  Smulkus, subtilus ir elegantiškas aksesuaras, kuris pabrėš Jūsų moteriškumą. Apykoja pagaminta iš smulkių(3mm) kriauklių perlų ir paauksuoto 925 sidabro. Pasirinkite savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlės, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.

 • 925 sidabro kojos grandinėlė su swarovski kristalais (apykojė)

  Apykojė sidabro kojos grandinėlė su swarovski kristalais (925)

  29.00

  Plona grandinėlė ant čiurnos atrodo labai elegantiškai ir papildo kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį. Ši kojos grandinėlė pagaminta iš 925 sidabro ir swarovski kristalų.

 • Apykojė Skaidraus chameleono swarovski kristalų (925)

  Smulkus, subtilus ir žėrintis aksesuaras, tikrai patrauks visų akį, ir pabrėš Jūsų moteriškumą. Šio skaidraus chameleono swarovski kristalų aksesuaras derės prie įvairaus jūsų aprangos kodo, ir pagyvins jūsų stilių. Apykoja pagaminta iš smulkių(4mm) swarovski kristalų ir 925 sidabro. Pasirinkite savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlės, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.

 • 37%

  Apykojė VIKCE smulkių perlų (925)

  12.00

  Smulkus, subtilus ir elegantiškas aksesuaras, kuris pabrėš Jūsų moteriškumą. Apykoja pagaminta iš smulkių(3mm) kriauklių perlų ir 925sidabro\paauksuoto sidabro. Pasirinkite savo čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlės, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.

 • 23%

  Apykojė Vikce stambesnių perlų (925)

  20.00

  Subtilus ir elegantiškas aksesuaras, kuris pabrėš Jūsų moteriškumą. Apykoje pagaminta iš 5mm kriauklių perlų, swarovski kristalų ir 925 paauksuoto sidabro. Pasirinkite savo mylima swarovski spalvą ir savo Čiurnos apimties dydį, nes apykoja turi +3cm grandinėlės, kurios pagalba galėsite reguliuoti dydi.