„Žvaigždutė“ sidabro apyrankė (925)

19.00

925sidabro apyrankė su žvaigždute ir swarovski akute, atrodys labai elegantiškai ir papildys kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį.
Puikiai derės prie jūsų mylimo laikrodžio ar kitos apyrankės.
Kruopščiai atrinktos ir tarpusavyje suderintos detalės.

Išvalyti

Aprašymas

Nedėvėkite papuošalų tuo metu, kai naudojate kūno priežiūros priemones – dažotės plaukus, purškiate ar tepate ant kūno. Saugokite papuošalus nuo kontakto su medžiagomis, kurių sudėtyje yra jodo, chloro, sieros, gyvsidabrio ir jo junginių.
Nedėvėkite papuošalų sportuojant, plaukiojant baseine, dirbant intensyvius, skatintančius prakaito išsiskyrimą, darbus.
Sidabrinius papuošalus laikykite sandariose, sausose dėžutėse, venkite ilgo kontakto su atmosferos poveikiu, ypač vonios kambaryje. Papuošalai visada turi būti laikomi sausi. Ilgai nenešiojant papuošalų rekomenduojame papildomai naudoti užspaudžiamus plastikinius maišelius.
Sidabrui valyti naudokite tik minkštas medžiagas, neturinčias savyje abrazyvinių dalelių. Tamsėjančiam sidabrui valyti rekomenduojame įsigyti specialiai sidabro dirbiniams skirtą valymo šluostę. Šluostė impregnuota specialiais priedais dirbinių valymui ir poliravimui, kurių užtenka ilgam laikui. Servetėlės jokiu būdu neplaukite, tokiu būdu išplausite priedus ir ji neteks savo savybių. Šluostė atliks savo darbą net ir stipriai patamsėjusi.

Individualius užsakymus priimame el.paštu indamustudija@gmail.com

Papildoma informacija

Dydis (riešo cm)

14-16, 16-18, 18-20, 20-22

Moteriškos apyrankės

Kaip pasimatuoti

Tekstas

  • Tekstas
    Tekstas

Moteriškos apyrankės
XS10cm x 10cm
S12cm x 12cm
M14cm x 14cm
L20cm x 20