Agato vėrinys su swarovski kristalo detale

29.00

Agato akmens vėrinys su swarovski kristalo detale, atrodys labai elegantiškai ir papildys kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį.
Agato akmuo apsaugo nuo nužiūrėjimo, pagerina išlikimo galimybes ir intuiciją. Suteikia gracijos, slopina blogus jausmus susijusius su pojūčiu.
Kruopščiai atrinktos ir tarpusavyje suderintos detalės.
Aukštos kokybės nerudyjančio plieno detalės.

Išvalyti

Aprašymas

Nedėvėkite papuošalų tuo metu, kai naudojate kūno priežiūros priemones – dažotės plaukus, purškiate ar tepate ant kūno. Saugokite papuošalus nuo kontakto su medžiagomis, kurių sudėtyje yra jodo, chloro, sieros, gyvsidabrio ir jo junginių.
Nedėvėkite papuošalų sportuojant, plaukiojant baseine, dirbant intensyvius, skatintančius prakaito išsiskyrimą, darbus.
Sidabrinius papuošalus laikykite sandariose, sausose dėžutėse, venkite ilgo kontakto su atmosferos poveikiu, ypač vonios kambaryje. Papuošalai visada turi būti laikomi sausi. Ilgai nenešiojant papuošalų rekomenduojame papildomai naudoti užspaudžiamus plastikinius maišelius – „minigripus“.
Sidabrui valyti naudokite tik minkštas medžiagas, neturinčias savyje abrazyvinių dalelių. Tamsėjančiam sidabrui valyti rekomenduojame įsigyti specialiai sidabro dirbiniams skirtą valymo šluostę. Šluostė impregnuota specialiais priedais dirbinių valymui ir poliravimui, kurių užtenka ilgam laikui. Servetėlės jokiu būdu neplaukite, tokiu būdu išplausite priedus ir ji neteks savo savybių. Šluostė atliks savo darbą net ir stipriai patamsėjusi.

Individualius užsakymus priimame el.paštu indamustudija@gmail.com

Papildoma informacija

Ilgis (cm)

35, 38