925 paauksuoto sidabro grandinėlės ir perlų komplektas

41.00

Nuostabus derinys. Šį Komplekta sudaro:
Minimalistinio dizaino, smulkus (3mm) swarovski perlų ir 925 paauksuoto sidabro vėrinys su Jūsų pasirinktu pakabuku. Ir 925 paauksuoto sidabro grandinėlė su perliuku.
Šis derinys atrodys labai elegantiškai ir papildys kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį.
Kruopšiai atrinktos ir tarpusavyje suderintos detalės.
Grandinėlės ilgis 42cm.
Perlai ~35cm ilgio.

Išvalyti

Aprašymas

Sidabro papuošalų laikymas ir priežiūra
Nedėvėkite papuošalų tuo metu, kai naudojate kūno priežiūros priemones – dažotės plaukus, purškiate ar tepate ant kūno. Saugokite papuošalus nuo kontakto su medžiagomis, kurių sudėtyje yra jodo, chloro, sieros, gyvsidabrio ir jo junginių.
Nedėvėkite papuošalų sportuojant, plaukiojant baseine, dirbant intensyvius, skatintančius prakaito išsiskyrimą, darbus.
Sidabrinius papuošalus laikykite sandariose, sausose dėžutėse, venkite ilgo kontakto su atmosferos poveikiu, ypač vonios kambaryje. Papuošalai visada turi būti laikomi sausi. Ilgai nenešiojant papuošalų rekomenduojame papildomai naudoti užspaudžiamus plastikinius maišelius – „minigripus“.
Sidabrui valyti naudokite tik minkštas medžiagas, neturinčias savyje abrazyvinių dalelių. Tamsėjančiam sidabrui valyti rekomenduojame įsigyti specialiai sidabro dirbiniams skirtą valymo šluostę. Šluostė impregnuota specialiais priedais dirbinių valymui ir poliravimui, kurių užtenka ilgam laikui. Servetėlės jokiu būdu neplaukite, tokiu būdu išplausite priedus ir ji neteks savo savybių. Šluostė atliks savo darbą net ir stipriai patamsėjusi.

Individualius užsakymus priimame el.paštu indamustudija@gmail.com

Papildoma informacija

Pakabukas ant perlų

Akis su cirkoniu, Bitė, Plunksna, Deimantas, Gėlė, Medis